Alătura-te echipei noastre de profesionişti!

Angajăm coleg ȋn vânzări

Descrierea postului:

Vino alături de noi și devino expertul nostru în vânzări pe SEAP!

Ce căutăm:

  • Experiență de peste un an în vânzări pe site-ul de licitații publice SEAP – esențială pentru succesul tău la noi.

Ce vei face:

  • Preluarea și dezvoltarea unui teritoriu de vânzări existent.
  • Vânzarea de produse IT și periferice: laptopuri, PC-uri, servere, periferice, licențe, consumabile, componente.
  • Calcularea și negocierea prețurilor și a condițiilor contractuale.
  • Dezvoltarea strategică a poziției companiei noastre pe piața de vânzare.
  • Dobândirea de noi clienți și extinderea portofoliului existent.

Candidatul ideal:

  • Absolvent(ă) de studii universitare.
  • Cunoștințe solide în domeniul IT.
  • Talent de antreprenor cu experiență în vânzări.
  • Abilitatea de a impresiona și de a câștiga încrederea clienților potențiali.
  • Inițiativă și proactivitate.
  • Bune abilități de comunicare și relaționare.
  • Orientare puternică spre client și capacitatea de a identifica și valorifica oportunitățile pieței.
  • Foarte bune abilități de organizare a timpului.
  • Fluent în limba engleză.

De ce să te alături echipei noastre?

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și inovator.
  • Posibilitatea de a-ți dezvolta cariera și de a avansa profesional.
  • Training și suport continuu pentru a-ți atinge obiectivele.
  • Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești pregătit(ă) să faci parte dintr-o echipă de succes, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: office@neuronic.ro.

Te așteptăm să creștem împreună!

     Stăpânești tehnici de comunicare deschisă, argumentativă ? Dacă ești o persoană capabilă să asimileze foarte rapid informația, analitică, ai încredere în forțele proprii, ești proactiv și orientat spre obiective si succes, te așteptăm să te alături echipei noastre.

Iti doresti sa-ti construiesti o cariera intr-o companie al carui succes este datorat unei echipe de oameni tineri, bine pregatiti si pasionati de munca lor?

Nimic mai simplu!

Trimite CV-ul pe email la office@neuronic.ro