Alătura-te echipei noastre de profesionişti!

Angajăm JUNIOR SALES

Descrierea postului:
  • Identificarea și contactarea clienților potențiali în piață
  • Întreținerea portofoliului existent
  • Promovarea produselor și serviciilor firmei
Candidatul ideal:
  • Studii superioare tehnice sau economice
  • Abilități de comunicare și negociere
  • Ambițios și foarte perseverent
  • Persoană sociabilă și foarte metodică
  • Carnet de conducere
  • Cunoștințe foarte bune de operare MS Office
Ofertă (bonusuri, beneficii):
  • Echipă tânără într-un mediu de lucru plăcut
  • Salariu motivant în funcție de performanța obținută

     Stăpânești tehnici de comunicare deschisă, argumentativă ? Dacă ești o persoană capabilă să asimileze foarte rapid informația, analitică, ai încredere în forțele proprii, ești proactiv și orientat spre obiective si succes, te așteptăm să te alături echipei noastre.

Iti doresti sa-ti construiesti o cariera intr-o companie al carui succes este datorat unei echipe de oameni tineri, bine pregatiti si pasionati de munca lor?

Nimic mai simplu!

Trimite CV-ul pe email la office@neuronic.ro